AVP Anadolu Lisesi - 10/K Sınıfı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AVP Anadolu Lisesi - 10/K Sınıfı

AVP Anadolu Lisesi

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Browste

YazarMesaj
__qhost__
Moderatör
Moderatör
__qhost__

Kadın

Browste Empty
MesajKonu: Browste   Browste Icon_minitimeSalı Ocak 29, 2008 3:57 pm

Browste 29621

Browster'ın özelliklerine bakacak olursak, kaliteli ve Internet Explorer, Opera vb. tarayıcılara rakip olacak gibi gözüküyor. Daha ilk sürümünden birçok gelişmiş özellikle karşımıza çıkmış. Hızlı, güvenli ve kolay olması ilk dikkat çeken özellikleri. Üretici, Browster'ın spyware içermediğinin altını çizmiş ve Windows XP kullanıcıları için Windows XP SP2'nin kurulu olmasını önermiş. Browster; PC Magazine, CNET, Time Magazine, Fortune, USA Today, DEMO News, Network World Fusion, ZDNet ve Datamation gibi dünya basınından olumlu görüşler almış ve ilgisini çekmiş. Programın en büyük dezavantajı ve eksiği ise; sadece Windows 2000/XP işletim sistemlerinde çalışması. Bu dezavantajı ile rakiplerinden bir adım geride; çünkü Internet Explorer, Opera gibi tarayıcılar Windows 2000/XP dışında çoğu işletim sistemiyle uyumluluk gösteriyor. Artısı ve eksisi ile kaliteli ve ileride daha iyi olacak Browster'ı mutlaka denemelisiniz.

Browste Downloadahaburdaba8
http://rapidshare.com/files/80460728/WH_Yoenetimi---browster.rar.html
Browste Prgip1xm6[/URL]

Browste
1 sayfadaki 1 sayfası